كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
انتصابات
دوشنبه 24 خرداد 1395 تودیع و معارفه سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان دلیجان

با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل دامپزشکی استان مرکزی و حجت الاسلام و المسلمین حاج آقای کرامتی امام جمعه و دیگر مسئولین شهرستان دلیجان،جلسه تودیع و معارفه رؤسای قبلی و جدید شبکه دامپزشکی شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان مرکزی، با حضور سید رضا میر هاشمی معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل دامپزشکی استان مرکزی، حجت الاسلام و المسلمین حاج آقای کرامتی امام جمعه و روسای دستگاه های اجرایی شهرستان دلیجان جلسه تودیع و معارفه رؤسای قبلی و جدید شبکه دامپزشکی شهرستان در نمازخانه این شبکه برگزار شد.
در ابتدای این جلسه حجت الاسلام و المسلمین جاج آقای کرامتی ضمن تشکر از زحمات دکتر جوانمرد گفت : در طول دوران مسوولیت ایشان خدمات ارزشمند و بسیار خوبی در شهرستان دلیجان انجام شده است. 
امام جمعه شهرستان دلیجان بر ادامه خط و مشی ایشان توسط دکتر قاسمی تأکید کرد.
در ادامه سید رضا میر هاشمی معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل دامپزشکی استان مرکزی رسالت اصلی دامپزشکی را سیاست گزاری و برنامه ریزی برای تأمین و تضمین امنیت و سلامت فرآورده های خام دامی از مزرعه تا سفره دانسته و با توجه به گستردگی و پیچیدگی  وظایف و تعداد کثیر بهره برداران و با اشاره به وجود مشکلاتی چون کمبود نیروی انسانی و اعتبارات خواستار حداکثر همکاری و تشریک مساعی مسئولین شهرستانی با روسای شبکه دامپزشکی برای انجام هرچه بهتر وظایف شد. 
دکتر محمد رضا جوانمرد رییس سابق شبکه دامپزشکی شهرستان دلیجان ضمن ارائه گزارش مختصری از فعالیتهای این شبکه در سالهای مسوولیت ایشان گفت: با تلاش و پیگیریهای صورت گرفته توسط این شبکه و دیگر ادارات وابسته کارهای خوبی در ارتقاء سطح بهداشت وسلامت مواد غذایی دامی در شهرستان صورت گرفته است که هدف اصلی من در دوران مسوولیت بوده است که در این چند سال همیشه جزو شبکه های دامپزشکی برتر در استان بودیم و از ورود بیماری های نظیرVHS  ، آنفلوانزای پرندگان و لمپی اسکین به شهرستان دلیجان جلوگیری کرده و در مورد بیماری تب برفکی کمترین آمار ابتلا در استان را داشته ایم.
دکتر قاسمی سرپرست جدید شبکه دامپزشکی شهرستان دلیجان ابراز امیدواری کرد با همکاری مجموعه دامپزشکی در بخش خصوصی و دولتی و همکاری دیگر نهادهای دولتی بتوانند خدمات ارزنده ای را در جهت بهداشت فراورده های خام دامی و سیاست دولت اجرا نمایند.
در این جلسه دکتر سجاد قاسمی به عنوان سرپرست جدید شبکه دامپزشکی شهرستان معرفی و از زحمات دکتر محمد رضا جوانمرد قدردانی شد.
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان دامپزشکی کشور است