كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
انتصابات
سه‌شنبه 2 شهريور 1395 انتصاب سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان فراهان

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان مرکزی، این مراسم با حضور دکتر محسن شانقی مدیرکل دامپزشکی استان مرکزی، مهندس سعید فائض پور فرماندار و روسای دستگاه های اجرایی شهرستان فراهان در محل سالن جلسات فرمانداری شهرستان فراهان برگزار شد.

در ابتدای این جلسه فرماندار شهرستان فراهان به شرایط ویژه شهرستان در بحث دامداری و کشاورزی اشاره کرد و افزود: : دامپزشکی نقش مهمی در تامین بهداشت دام و انسان و پیشگیری از بیماری های مشترک بین انسان و دام دارد و در مبارزه با بیماری های مذکور مجموعه دامپزشکی شهرستان فراهان عملکرد خوبی داشته است.

شانقی در این مراسم به تشریح فعالیت های دامپزشکی پرداخت  و تصریح کرد: به غیر از مبارزه با بیماری های مشترک که درصد قابل توجهی از فعالیتهای دامپزشکی را به خود اختصاص می دهد ، تامین سلامت موادغذایی نیز که نقش موثری در سلامت و اقتصاد جامعه ایفا می کند برعهده این دستگاه است .

مدیرکل دامپزشکی استان مرکزی بخش مهمی از سلامت جامعه انسانی را مدیون تلاش های دامپزشکی در زمینه مبارزه با بیماریها دانست.

ایشان به آمار صادرات پا، پنجه و مرغ منجمد  اشاره کرد و اظهار داشت: ارتقای بهداشتی ،  تأمین بهداشت دام  و نظارت بر تولید فرآورده های خام دامی سالم از وظایف دامپزشکی است.

در این مراسم ضمن معرفی جواد مهرعلی به عنوان سرپرست جدید از زحمات دکتر اثنی عشری رییس سابق شبکه دامپزشکی شهرستان فراهان تقدیر شد.

  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان دامپزشکی کشور است