كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
انتصابات
چهارشنبه 24 خرداد 1396 سرپرست شبکه دامپزشکی شازند معارفه شد روابط عمومی شبکه دامپزشکی شهرستان شازند
آئین تکریم و معارفه رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان شازند با حضور معاون فرماندار، معاون اداره کل دامپزشکی استان مرکزی و تعدادی از مسئولین برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی شهرستان شازند، آئین تکریم و معارفه رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان با حضور حجت اله نصیری معاون فرماندار، دکتر محمد فتاحی معاون سلامت اداره کل دامپزشکی استان مرکزی و تعدادی از مسئولین شهرستان و روسای شبکه دامپزشکی شهرستان های استان در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

در ابتدای این جلسه معاون فرماندار شهرستان شازند به شرایط ویژه شهرستان در بحث دامداری و کشاورزی اشاره کرد و افزود: دامپزشکی نقش مهمی در تامین بهداشت دام و انسان و پیشگیری از بیماری های مشترک بین انسان و دام دارد و در مبارزه با بیماری های مذکور مجموعه دامپزشکی شهرستان شازند عملکرد خوبی داشته است.

معاون سلامت اداره کل دامپزشکی استان مرکزی در این مراسم به تشریح فعالیت های دامپزشکی پرداخت  و تصریح کرد: به غیر از مبارزه با بیماری های مشترک که درصد قابل توجهی از فعالیتهای دامپزشکی را به خود اختصاص می دهد ، تامین سلامت موادغذایی نیز که نقش موثری در سلامت و اقتصاد جامعه ایفا می کند برعهده این دستگاه است .

دکتر محمد فتاحی بخش مهمی از سلامت جامعه انسانی را مدیون تلاش های دامپزشکی در زمینه مبارزه با بیماریها دانست و اظهار کرد: ارتقای سطح بهداشتی، تأمین بهداشت دام  و نظارت بر تولید فرآورده های خام دامی سالم از وظایف دامپزشکی است.

در این آئین از زحمات و تلاشهای دکتر حسین میرزائی تقدیر و رضا معینی مقدم بعنوان سرپرست  شبکه دامپزشکی شهرستان شازند منصوب شد.


  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان دامپزشکی کشور است